Produktai

S22 echoskopas

         SonoScape S serijos ultragarsinio tyrimo aparatas S22 išsiskiria ypatinga raiška ir funkcionalumu. Ši sistema turi elegantišką ir ergonimišką įrenginio dizainą ir galingą programinės įrangos paketą. S22 sistema suteikia galimybę pacientams ir gydytojams jaustis patogiai medicininio patikrinimo metu.

S40 echoskopas

         S40 sistema, pagaminta revoliucinės naujos platformos pagrindu, derinant esmines SonoScape vaizdavimo technologijas ir patrauklų ergonomišką dizainą.

S20 echoskopas

         S20 sistema, kurioje 17" plačiaekranis monitorius dera su 10,4" lietimui jautriu ekranu,  suteiks sklandžiausią darbo pjutį kokio gydytojams dar neteko patirti.      Inovatyvių technologijų dėka gydytojai gali jaustis užtikrintai dirbdami net su sunkiausiais ligoniais....

S9 echoskopas

         S9 - tai naujos kartos ultragarso gaminys, nuolatinių SonoScape pastangų vystant ir diegiant naujoves, rezultatas.  Kompaktiška, tačiau siūlanti visą pritaikymo spektrą kardiologijos, pilvo, akušerijos/ginekologijos, smulkių dalių, urologijos tyrimams.

SSI-8000 echoskopas

         SSI-8000 yra „High End" spalvota ultragarso sistema, kurioje pritaikytos profesionalios kardiologijos technologijos. Šiame įrenginyje integruotos moderniausios technologijos, tokios kaip μ-scan 2D vaizdavimui, kelių spindulių  skaitmeninis apdorojimas, 4D vaizdavimo, ir kitos.

s6 echoskopas

         S6 - tai pilno funkcionalumo nešiojama spalvinio doplerio sistema, naudojama visoms paskirtims. S6 patenkins visų pagrindinių klinikinių pritaikymų, tokių kaip kardiologijos, radiologijos, akušerijos/ginekologijos, urologijos ir kitus reikalavimus.

S8 echoskopas

         S8 - tai  „High End" spalvinio doplerio nešiojamas ultragarso aparatas. Nors S8 yra nešiojama sistema, jos charakteristikos prilygsta aukščiausios klasės stacionarioms ultragarsinėms sistemoms. 

S11 echoskopas

         S11 praktiško dizaino ir stabilaus veikimo dėka viršys jūsų lūkesčius, bet ne jūsų biudžetą. Lengvai valdoma ultragarso sistema S11 yra integruota su nauja programinės įrangos platforma, specialiai optimizuota sklandžiai darbo eigai ir patogiam naudojimui.

SSI-6000 echoskopas

         SSI-6000 yra SonoScape naujosios kartos vidutinio diapazono spalvinio Doplerio sistema, kuri užtikrina aukštą ultragarso diagnostikos vertę. Šio aparato pranašumas - tai išskirtinė 2D vaizdo kokybė ir spalvų jautrumas.

SSI-5000 echoskopas

         SSI-5000 yra tikriausiai geriausią kainos ir efektyvumo santykį rinkoje turinti spalvinio Doplerio sistema, kurią galima taikyti įvairioms klinikinių ultragarso tyrimų reikšmėms, pavyzdžiui, pilvo, akušerijos/ginekologijos, kardiologijos, kraujagyslių ir kitiems

S8V echoskopas

        Siekiant užtikrinti geriausius klinikinius sprendimus veterinarams, Sonoscape sukūrė aukščiausios kokybės rankinę-nešiojamą veterinarijos spalvinio Doplerio sistemą S8V.

A8 echoskopas

         A8 yra SonoScape naujai sukurta ant vežimėlio montuojama skaitmeninė juodai balto vaizdo ultragarso sistema. Ji atitinka apibūdinimą "aukščiausia darbo kokybė ir aukštas kainos-kokybės santykis"...

S2BW

A6 is a full digital B/W HCU system with 6kg weight and it is integrated with a lot of ergonomic designs to make it easy-to-use and excellent for diagnosis.

S6BW

S6BW is a genius of B/W HCU system. She fully expresses the character of "Small yet powerful function, Light weight but uncompromising ability".

SSI-5500BW Echoskopas

         SSI-5500BW yra aukščiausios klasės juoda-balta ultragarso sistema. SSI-5500BW yra integruotas su visomis klinikinėmis funkcijomis, ypač ptogus darbui su PW/HPRF funkcija...

S2 echoskopas

         S2 modelis pristatytas SonoScape 10-mečio proga, SonoScape nešiojama spalvinio doplerio sistema S2 su visiškai nauja SonoScape programinės įrangos platforma suteiks daugiau vertės echoskopuotojams.

S6V echoskopas

        SonoScape sukūrė pilno funkcionalumo nešiojamą spalvinio Doplerio sistemą S6V, naudojamą veterinarijos reikmėms. Šia sistema galima atlikti diagnozavimą ir matavimus apvaisinimo, kardiologijos, pilvo ir paviršinių organų srityse.

A6

A6 is a full digital B/W HCU system with 6kg weight and it is integrated with a lot of ergonomic designs to make it easy-to-use and excellent for diagnosis.

S2V Echoskopas

         S2V tai kompaktiškame korpuse esanti veterinarijos spalvinio Doplerio ultragarso sistema su nauja platforma ir architektūra idealiai tinka atlikti tyrimus nesvarbu kur - ar veterinarijos klinikos patalpoje, ar arklių aptvare.

S11BW echoskopas

          Tai nedidelių gabaritų įtaisas, gebantis atlikti įvairias funkcijas. Su naująja programinės įrangos architektūra, S11BW siūlo platų naudojimo spektrą ir gali būti individualiai pritaikoma kiekvieno vartotojo ypatingiems poreikiams.....

A6V Echoskopas

        SonoScape pristato daugeliu novatoriškų technologijų sustiprintą sistemą A6V, kaip savo pirmąją nešiojamą ultragarsinę sistemą veterinarams, kuria siekiama iškelti naują ultragarso tyrimų standartą veterinarijos srityje